Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotkania Wielkopolanek :) odc.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-14, 08:40   #3708
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie dziewczyny
Po długiej nieobecności oto jestem Wrażenia z Egiptu dosyć rozmaite hotel piękny, otoczenie też ok (mimo iż do centrum Hurghady jakieś 5 km ).. hm rzeczy które mnie oburzyły to ilość śmieci w Kairze które leżą dosłownie wszędzie( nie mają koszy), w Nilu również (Panie które były w tym jakże suchym kraju pewnie zauważyły) ile tam musi być zarazków brrrrr
Zasady na drodze też niczego sobie jakby mi ktoś tak wjechał przez nos w Poznaniu to bym ****ami rzucała a tam stoicki spokój.
Mnie "zemsta faraona" nie dopadła ale mama wylądowała w Polskiej tamtejszej klinice i zastrzyk w tyłek :/ współczuję jej bo to jej pierwsze wakacje w szpitalu... z tego też powodu twierdzi że to były jej najgorsze wakacje...
Panowie usiłujący sprzedać te swoje buble z odległości jakieś 50 cm od naszych oczu tez byli wkurzający grrrr
Ogołem mnie się podobało ale wątpie bym jeszcze kiedyś chciałą tam jechać. Dla porównania Tunezja jest o wiele czystsza,w Tunisie wszystko wylizane dosłownie było jak zajechałam tam z wycieczką parę lat temu

Dziewczyny zauwazyłam że się spotkanie szykuję, dopiero teraz przeczytałam więc już nie będę psuć rezerwacji (dzisiaj wróciłam jakieś 3 godzinki temu). Ale mam zamiar pojawić się na następnym jeśli szczęście moje dopisze bo opuściłam już 3 (?)
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2009-08-14 o 08:42
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora