Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna-jesień?
Wątek: Wiosna-jesień?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-27, 09:54   #1
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90

Wiosna-jesień?


Witam
Czytam, czytam, czytam i wszystko mi się robi coraz bardziej zakałapućkane, zamiast przejrzyste
I co by tu ze sobą zrobić - jakaś nowa fryzura?
Pomysły na makijaże?
Ciuszki?
Ech... sama nie wiem.
Trzydziestka tuż za pasem, a ja nadal noszę naturalne, nigdy nie farbowane włosy do pasa...
Co o tym myślicie?

Pod jaki typ kolorystyczny podchodzę?

1.opalanie - wyłącznie na czerwono - na jednym ze zdjęć leżę, mam pod głową żółty ręcznik i to jest zdjęcie zrobione po dwóch tygodniach w Egipcie (dzień przed odlotem) - zapiegowana buzia i czerwonawa opalenizna - byłam najbielszą osobą w hotelu... i tak mam od zawsze

2.Oczy koloru przydymionego niebieskiego

3. piegi od kwietnia do listopada

4. cera jasna, widać sine żyłki na dłoniach

5. włosy jak na zdjęciach - to ich naturalny kolor - latem ładnie się od słońca wybarwiają i mam śliczne złote refleksy Generalnie włosy mam super. Są miekkie, zdrowe, choć ogólnie są cienkie.Na wietrze fruwają we wszystkie strony, wyglądają jak złote nitki babiego lata.

6. lubię siebie w kolorach brązu, miedzi i bordo. A także w piaskowych beżach. Nie przepadam za kolorem zielonym i żółtym. W czerni wyglądam niedobrze.

Zdjęcie bez makijażu zrobione dziś rano. Świecę się, bo mam 2ml filtra na buzi Cera jest lekko czerwonawa, bo jestem w trakcie kuracji Acne dermem.
Jak widać - rzęs nie widać

Jestem minimalistką jeśli chodzi o makijaż - na zdjęciach z dzisiejszego ranka i z plaży Egipskiej jestem bez makijażu. Na pozostałych mam tusz na rzęsach i przycienione henną brwi. Tylko na jednym jestem poklepana pudrem w kompakcie Shiseido Pureness, mam szaroniebieską kredkę opd oczami, tusz i resztki błyszczyka BeBe z połyskiem zgaszonego różu.

No i co Wy, kochanae na to?
Jakimi kolorkami mogłabym się ewentualnie popaćkać?
Jak zciąć włosy? (nie za bardzo - chcę je mieć długie

Edytowane przez tusia25
Czas edycji: 2006-05-01 o 23:13
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując