Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ostrzegam przed lekami hormonalnymi na tradzik i nie tylko!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-17, 13:40   #41
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: bronie Diane!- a ja dalej ostrzegam przed skutkami ubocznymi!!!

Jescze jedna rzecz: gdyby te kilka lat temu ktos mi powiedzial co moze mi sie przytrafic za pare lat- to nigdy bym sie na te pigulki nie zdecydowaBa, tyle ze ja niestety od kilku ginekologów i endokrynologa caly czas- slyszalam to co ty - ze sa jak najbardziej bezpieczne. Ale jak widac fakty temu przecza i opinia onkologa ktory mnie operowal i prowadzil tez. Wiec wybacz ale ja wole zaufac opinii jednego doswiadczonego onkologa i mojego obecnego ginekologa i endokrynologa niz setkom innych lekarzy- z profesorami wlacznie - ktorzy napedzaja tylko rynek farmaceutyczny, reklamujac wrecz -tabletki o watpliwym bezpiecznstwie.Bo takie sa prawa rynku - jak z reklama np. proszku do prania(to co polecane nie zawsze jest dobre dla wszystkich).
Powiem jedno- nasze zdrowie jest tylko w naszych rekach,i zalezy od tego jakie mamy priorytety, i co z nim zrobimy.
Ale uwazam ze kazda dziewczyna powinna wiedziec o doswiadczeniach innych i sama dla siebie wyciagnac z tego wnioski, i uczyc sie na bledach innych, dla wlasnego bezpieczenstwa.
Ja niestety nie mialam takich mozliwosci i musialam przejsc przez to co mnie spotkalo - po czesci przez swoja glupote - bo wierzylam lekarzom ze mi to nie szkodzi,diane dopiero wchodzilo na rynek i nie bylo na ten tamat zadnych informacji tego typu.Tej glupoty bede zalowac do konca zycia - bo takiego przezycia sie niestety nie da zapomniec...kiedy po wycieciu czeka sie 2 tyg. na wynik -kiedy sie bylo juz o krok od wyroku (przypomne ze podejrzewali nowotwór zlosliwy- przez to ze biopsja wyszla zle dzieki Diane i bylo rozregulowanie hormonalne organizmu co zafalszowalo wynik,)i przez te dwa tygodnie o niczym innym nie myslisz tylko -czy to koniec? czy moze jednak jeszcze nie ? ....
W takim momencie nie myslisz o tym czy masz ladna cere, tylko o tym czy bedzie zyc!
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując