Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 14:53   #1439
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
dziewczyny ze wspólnych z SN , mogę Wam kupić cos w hurtowni AIDEm.eu -kosmetyki fryzjerskie i spa, bo mam blisko i wyslac razem z SN
Ja dziękuję ale miło że proponujesz


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I od razu po prośbie - muszę kupić mikrofalówkę, tak do 200-250 zł (na All, wiadomo, oszczędzać trzeba), żadne cudo, najważniejsze, żeby była w miarę solidna i nie siadła mi po kilku miesiącach. Co polecacie, w jakie firmy najlepiej celować?
U mnie w domu od 13 lat doskonale służy Daewoo (mimo, że rodzice byli baaardzo sceptyczni wobec tej firmy). Może akurat do mikrofalówek mają serce z tym że u nas to tylko podgrzewanie / rozmrażanie raz na czas.


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ogarnęłam jakoś to nowe EDM panikowałam wczoraj i wychodziłam z siebie, ale przy zamawianiu dwóch róży wyjdę na tym lepiej niż we wcześniejszej wersji tzn wyjdzie mi taniej

mam nadzieję że taki system jaki wprowadziłam przyjmie się - liczenie kosztów wysyłki procentowo jest najbardziej sprawiedliwy

gdzie sie wszyscy podziewają ????
Jak to taniej? że niby róże wyjdą taniej niż w kicie kosztowały?


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
doszedl do mnie staniczek- panache verona plunge... i panache jednak nie dla mnie. za szeroka fiszbina- konczy mi sie w polowie pachy... buuu. obwod dobry- zapinam sie na ostatnia haftke i daje rade wlozyc dwa palce. zalozylam stanik zgodnie z instrukcjami, wygarnelam gdzie trzeba ale miska nieco za duza jeszcze. pewnie by sie za jakis czas wypielnila troche bardziej ale wlasciwie nie wiem czy meczyc sie z tymi fiszbinami czy dac spokoj. teraz to bede szukac sobie freye jaka fajna.
Widzę, że jestem na czasie byłam dziś na szybkim brafittingu w Intimo w Krakowie. Najbardziej podpasowała mi Freya Arabella widzę, że na All jest o 70 zł tańsza, niż sobie w sklepie wołają jeszcze nie kupiłam, ciągle się gryzę. Podobają mi się Maskaradki, ale znowu nie wiem jak z rozmiarem... coś czuję, że moja droga do poprawnych staników będzie długa i usłana cierniami


Zmykam wypucować auto
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora