Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Agresywny ateizm- religią NIE-wierzacych??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 20:26   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Agresywny ateizm- religią NIE-wierzacych??

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
mało tego, zastanawiam sie co determinuje rosnąca tendecje takich zachowan, czy naprawde " katol jest taki smieszny bo jego Boga powiła dziewica"??

Dla niektorych "rentgen w komorce" jest analogia wiary
Widocznie przezywaja przy tym ekstaze Nie wiem, frustracja jakas? Agresja z ktora sobie nie radza? Brak kultury i poszanowania pogladow innych?

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię, że niektórzy są agresywni. Bo to już nie chodzi o to że ktoś wierzy czy nie, a o to, że wierzący, którzy wierzą w rzeczy czasami śmieszne i fizycznie niemożliwe decydują naszym życiem. Np. dlaczego ja jako niewierząca muszę płacić podatki, które w pewnej części są rozdzielane na kościół? Mnie to się nie podoba. Nie miałabym nic przeciwko finansowaniu różnych religi w tym samym stopniu aby utrzymać kulturę itp. Ale nie tak jak to sie odbywa teraz. Dlaczego min. z moich pieniędzy księża mają czym jezdzić?
Dlaczego jestem wytykana palcami jeżeli w niedzielę sprzątam?
Dlaczego 15 sierpnia Madonna nie mogła dać koncertu? Przecież nikt nie zmuszał w uczestnictwie.
To wierzacy decyduja o Twoim zyciu Ciekawe, to kogo ja mam obwinic, ze podatki ida na szereg rzeczy, ktore mi sie nie podobaja? Dlaczego ktos ma mrzonki, zeby sobie roscic prawo do tego, ze ma nie placic na np. Fundusz Koscielny, a panstwo wydaje 15mld zl rocznie na KRUS?

Piszesz nieprawde i tyle - gros wsparcia panstwa dla zwiazkow wyznaniowych (bynajmniej nie tylko KK), jest realizowany wlasnie przez konserwacje zabytkow, wspieranie uczelni i szkol o uprawnieniach publicznych. Nikt nie placi za czyjes samochody z Twoich pieniedzy

Nie wspominajac o tym, ze ciekawe na jakiej podstawie zakladasz, ze te wydatki sa pokrywane akurat z wplywow od podatku od osob fizycznych Polecam przeczytac budzet zanim bedziesz gadala bzdury.

Tak samo z koncertem Madonny - jak to nie mogla ? A kto jej niby zabronil? Latwo pisac bzdury, ale zauwazyc, ze KK jako taki mial ten koncert w glebokim powazaniu juz trudno
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-08-17 o 20:27
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując