Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-21, 12:56   #533
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
jesli wezmiesz karte platnicza to mozesz z bankomatu wyplacic.2ooE mi sie wydaje bardzo mało jak na 2 osoby.Ja bylam rok temu wtedy euro bylo po 3,40zl i mielismy na 2 os/2 tyg ok 4000zł.Z tym ze na strefie kupilam 3 perfumy i troche alkoholu.
A All inclusive zależy od hotelu nie wiadomo jakie wyzywienie bedzie
nie chce korzystac z zadnych wycieczek, moim jedynym celem jest wypoczynek, ewentualnie wieczorem jakis spacer.
co do euro mam troche odlozonego wiec nie musze wymieniac w kantorze
nie zamierzam tez nic kupowac na strefie bezclowej
hotel jest raczej sprawdzony, poniewaz znajomi niedawno z niego wrocili i mowili ze nie ma potrzeby "dożywiania się", jedzenia jest naprawde duzo i smaczne

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Ja miałam na 2 tyg. 280 euro, jakieś 120 poszło na same wycieczki, parę zrobiłam "większych zakupów" typu ceramika, tusz do rzęs i reszta na drobnostki, na koniec zostało mi 15 euro więc zakładając dobre wyżywienie, moim zdaniem powinno Ci wystarczyć. Z płaceniem kartą, jest różnie w zależności od miejscowości, ale tak jak wspomniała poprzedniczka można wyciągnąć z bankomatu, w przeliczeniu wychodzi mniej więcej tak jakby się gdzieś nawet udało wymienić tam złotówki.
w takim razie biore 200 E i karte kredytowa, wychodzi nam na dzien ok 30 E. obawiam sie ze jesli wezme wiecej to i wiecej wydam, a tego wolalabym uniknac, poniewaz wybieram sie jeszcze na poczatku pazdziernika na krym
w ostatecznosci bede ratowala sie karta

Dziekuje za wszelkie sugestie
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy






Edytowane przez niuniaaa86
Czas edycji: 2009-08-21 o 12:57
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując