Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-21, 13:31   #4199
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Witam
Kasiu - jeśli chodzi o moje dziecię, to powtarza bezwiednie tatatata, ajta ajta, no i uwielbia piszczeć - a jeszcze bardziej, jak ja odpowiadam na jej piski tak samo
Dziś przy jej przebieraniu dostałam czkawki. Młoda tak się śmiała przy każdym moim czknięciu, że sama czkawki dostała hehhehe.

Jeśli chodzi o wagę i jedzenie, to u nas to wygląda mniej więcej tak:
około 5-6 trochę cyca
8.30-9.00 - butla (Nan HA) - ok.150 ml z kleikiem ryżowym lub kukurydzianym
12.30-13.00 - obiad (mały słoiczek)
15.30 - 16.00 - cyc (około 150)
18.00 - deser: owoce pół lub cały mały słoiczek
21.00 - butla 200 ml (Human Sl) z dodatkiem kaszki Nestle 5 zbóż
2.00-3.00 - trochę cyca

Młoda waży około 7,500 kg, na razie jeszcze daję jej wieczorem Humanę, ale powoli będziemy przechodzić na mieszankę Nan, zobaczymy jak z mlekiem w cyckach.
Jak widać powyżej, Hania nie przesypia całej nocy , mimo że kaszkę 5 zbóż uwielbia i wypije tyle, ile jej dam. Gdy nie daj Boże wyleci jej smok z buzi, to beczy
Innych kaszek absolutnie nie toleruje, wszelkie owocowe są fuj - obojętnie czy na gęsto, czy podane na próbę do butli. No ale trzeba przyznać, że ta 5 zbóż jest przepyszna
Marzy mi się schemat 5-cio daniowy (czytaj: przespana noc )
hej dzięki za odpowiedź
faktycznie schemt jedzenia macie jeszcze męczący... a ja narzekam, że Norbert chce czasem pomiędzy 20 a 8 (kiedy śpi) dodatkową flaszkę... Kaszkę chyba spróbuję - zachęciłaś mnie

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
hej !!!!

A ja wam zazdroszcze tych upalow...
U nas jest 15-18 stopni teraz....
Lato w Irlandii niestety sie juz skonczyło...

Miłego dzionka...

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Własnie zauwazyłam ze Alanowi przebiła sie prawa dolna jedyneczka...
Biedne to moje dziecie to juz drugi zabek w tym tygodniu..... a widze ze
trzy nastepne tez beda wyłazic.....
Gratuluję ząbka Faktycznie biedne te nasze maluszki... mojemu też idą 3 zęby - lewa górna jedynka już tam się pcha przez dziąsło, że w jej miejscu jest buła na kilka mm, a dziąsełko wciąż nie puszcza
A lata ja Ci osobiście zazdroszczę - ja z tch zimnolubnych jestem - mogłabym spokojnie mieszkać w Skandynawii lub na Islandii - wogóle by mi klimat nie przeszkadzał

_________________________ _

szara rzeczywistość pokazała mi dziś swoją wredną gębę... dziś całą noc miałam na zmianę biegunkę i wymioty - sama "słodycz"... nie mam siły, bolą mnie wszystkie mięśnie, głowa, żołądek Norbisia oddałam mamie - dałam jej wałówkę i poszła do mojej babci - odda mi małego wieczorkiem, bo ja nie mam nawet siły go podnieść... KOSZMAR!
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2009-08-21 o 13:32
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora