Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-01, 18:07   #544
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Cytat:
Napisane przez Kajol
Alchemiczko, ogromnie mi się spodobała ta twoja lista życzeń odnośnie blokerów- chyba wzruszy każdą filtromaniaczkę

A co do mieszania Biodermy tonującej z fluide, bo ja to robiłam z ta 100 w ciemnym kolorze, a czy próbował ktoś mieszać fluid 100 z biodermą 50 flush- jaśniejszą, na naczynka, albo nakładac 1 na drugą? Chyba Sandija, ale nie jestem pewna...Ciekawa jestem jak te 2 się sprawują .

Dziewczyny, a jak wy nakładacie podkład na filtr, żeby go nie zetrzeć? Ja próbowałam dziś tak lekko wklepując i zafundowałam sobie prawdziwą tapetę w dodatku za ciemną- a te resztki podkładu, to były kiedyś za...jasne! Aż nie mogłam uwierzyć, że aż tak rozjaśniła mi się skóra
No i musiałam tak wyjść do ludzi , szkoda mi było zmywać tą gruba pracowicie nałożoną warstwę filtra.
Kajol, ja miałam jaśniejszą, 50, i ona mi kolorystycznie bardzo pasuje (ale znów nie mogę mendy używać, jednak mnie zapycha , szkoda, bo taka milusia:mad).
No ale ad rem: kiedyś tam mieszałam100 i 50 w zagłębieniu dłoni, trochę tej i tej i było ok. Jak próbowałam nakładać jedną wastwę, a potem drugą, to nie dość, że wychodziła maska, to jeszcze jakieś dziwne efekty kolorystyczne - prześwity ciemniejsze i jaśniejsze, cudo Także lepiej mieszkać na łapce, jak podkłady

Co do problemów z nakładaniem podkładu, to rzeczywiście, im lżejszy, tym łatwiej go nałożyć. Mnie się teraz sprawdza zachwalana na KWC Divinorka Guerlain (rzeczywiście, super), a jak mi się skończy - pewno min.za rok to spróbuje tego lżejszego LF Kanebo - tego przynajmniej możńa używać z filtrami parsolowymi A co do wlepywania, to nie mam trudności, byle robić to szybko i sprawnie - nie wiem, czy Wy też tak macie, ale mi na flitrach każdy podkład zastyga z prędkością światła, czy, jak kto woli, z prędkością Colorstaya tudzież DW EL

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-01 o 19:11 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora