Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża i poród w Irlandii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 15:20   #2169
DobraDusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pastuszkowo ;)
Wiadomości: 273
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Glam a kiedy mama z siostra pojechały??

Agnes sie naczytała o soniaczkowych kupkach ladujących w kapciachi innych dziwnych miejscach i az jej sie odechciało hihi
To chyba u każdego jest inaczej u jednego instynkt macierzynski i ojcowski budzi sie wczesniej u innych pózniej, nie ma sie co martwić na każdego przyjdzie czas w odpowiednim momecie
ja juz pisałam ze dzidzia była planowana od samego poczatku a mimo to czasem nachodziły mnie (narazie cisza) mysli i zale ze skonczy sie dotychczasowe lekkie zycie.....

Do lidla chodze i robie zakupy, tez na początku miałam awersje bo miałam uraz do lidla z polski gdzie jakość produktów pozostawia wiele do zyczenia! Tutaj jednak wydaje mi sie jest z tym lepiej, oczywiscie nie wszystko ale mam produkty wypróbowane i są ok, kiełbasa, pierś z indyka, z wędlin irlandzkich jem tylko wedline z lidla smoked turkey albo smoked ham bo nie są obslizgłe jak wszystkie inne, ogórki konserwowe, czasem kapuste kiszoną, kapuste czerwona w słoiczku (uwielbiam), warzywa i czasem owoce, papier toaletowy, muesli.....oj jeszcze cos by sie znalazło
DobraDusza jest offline Zgłoś do moderatora