Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 16:36   #2645
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II

Dziewczyny, dodaje obiecane zdjęcia i kilka słów o mnie odnośnie moich pierwszych etorebek
Przepraszam, że dopiero teraz, ale przed chwilą wróciłam do domu..

Zamówiłam Emilkę i Andi

Emilka
jest przede wszystkim mniejsza niż wydawała mi się na zdjęciach , ale nie jestem w cale niezadowolona z tego powodu. Mam sporo dużych torebek więc taka średnia idealna na wyjście na miasto też mi się przyda. Na uczelnię ani do szkoły jej jednak zdecydowanie nie polecam, jest stanowczo za mała jak na mój gust
Wydaje mi się, że jest też troszkę ciemniejsza niż na zdjęciach etorebki.
Suwak bez problemu można wywinąć , wprost tak jest wygodniej, gdy nosi się ją w ręku czy na przedramieniu. Uszy krótkie, na pewno nie wejdą na ramię, ale ja tak nigdy nie noszę torebek więc nie jest to dla mnie takie istotne Natomiast długi pasek wcale nie jest taki długi, jak się spodziewałam, po przeczytaniu opinii innych osób. Mimo moich 160 cm wzrostu myślę, że na upartego mogłabym ją nosić przewieszoną przez ramię, ale tego akurat też nie lubię

Jeśli chodzi o Andi to jest zdecydowanie pojemniejsza i mimo wszystko wydaje mi się trochę większa. Kolor zdecydowanie bardziej cielisty niż na zdjęciach etorebki i troszkę ciemniejszy niż na moim zdjęciu. Naprawdę bardzo ładny, delikatny pudrowy róż
Uszy też dłuższe więc można ją nosić na ramieniu, jeśli ktoś lubi
Na początku suwak się troszkę zacinał, ale już chodzi dobrze.
Nie podoba mi się tylko zakończenie suwaka w kształcie łezeki, wolałabym mniejsze jak w Emilce Poza tym jedyna rzecz, którą mogę jej zarzucić to to, że przy noszeniu w ręku rączki naciągają się, marszcząc ten metariał nad nimi na samej górze.. Ale to naprawdę drobiazg dla osób wyjątkowo zwracających uwagę na szczegóły.

Dla porównania umieszczam zdjęcia ze strony i moje, symbolicznie po jednym, bo Emilka jest chyba wszystkim tutaj dobrze znana, a różową Andi niedawno wklejała Iwonka

Generalnie rzecz biorąc jestem bardzo miło zaskoczona szybkością realizacji zamówienia oraz wykonaniem torebek
Są naprawdę ładnie wykończone, gatunek eko skórki jest dobry, miły w dotyku, bardzo ładnie imituje prawdziwą skórę. Moim zdaniem dużo bardziej godne uwagi niż większość ogólnie dostępnych w sieciówkach torebek. Może nie dorównują moim ulubionym Zarowym torbom, ale trzeba brać pod uwagę, że są 2-3 razy od nich tańsze
Jak dla mnie stosunek jakość - cena jest rewelacyjny i naprawdę warto.


Nie wiem tylko, czy nie wymienię różowej Andi na szarą, ponieważ okazało się, że jej kolor jest identyczny do niedawno kupionego przeze mnie kuferka z Mango.. Jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emili.jpg (14,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja emilka.jpg (141,1 KB, 740 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg andi bag.jpg (12,4 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja andi.jpg (141,5 KB, 871 załadowań)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora