Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - warto wlaczyc o wymarzonego mezczyzne?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-25, 18:30   #1
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318

warto wlaczyc o wymarzonego mezczyzne?


Witam. Zakładam wątek, bowiem już nie wiem co robić Chłopak cudowny, wymarzony, umie o siebie zadbać, żaden leń (...) wymieniać by i wymieniać. Spotykamy się trochę czasu. Od paru dni kłócimy się. Dziś chciał zakończyć naszą znajomość, bo... nie dogadujemy się i to go męczy (Sęk w tym, że duża wina leży po jego stronie, nie okazywał mi czułości, zainteresowania, a przez to ja się denerwowałam) ja wtedy nie mogłam wstrzymać łez, lecz wszystko przyjęłam z pokorą. Przeprosił mnie za wszystko. I wtedy zaczęliśmy sobie wyjaśniać dlaczego tak jest (szkoda, że po fakcie, ale lepiej później niż wcale). Powiedział, że mu chyba nie zależy tak jak mi i nie chce mnie ranić, lecz jestem dla niego ważna. Przed kłótniami czułam, co innego, sam mówił, że to chyba miłość. Do jutra daliśmy sobie czas na przemyślenie sprawy. Nie wiem co robić. Czy powinnam walczyć, czy odpuścić, choć by było mi ciężko, bo się w nim zakochuje i wydaje się moim niemal ideałem... Warto walczyć?

ps. teraz popatrzyłam, że dziwny tytuł wątku :P

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:30
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując