Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża i poród w Irlandii
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 22:41   #2236
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Ciąża i poród w Irlandii

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Oj Glam, a wczoraj mowilas ze nie dasz zlego slowa na lidla powiedziec
A ze wagi klamia to ja wiem - przed porodem wazylam sie w domu i wazylam 75kg, a dwie godz pozniej w szpitalu 81kg Moja waga jest z dunnesa !
no i nie mowie zlego slowa na lidla tylko na ichnia klamliwa wage!!! Eve sliczne zdjecie w avtarku
i moje zdjecie nr 4 z zeszlorocznych wakacji- przodownik pracy Katarzyna S. z domu K. na tych wakacjach siostra tak mi dziure w brzuchu wiercila o siostrzenca/siostrzenice, ze podjelismy decyzje zaprzestaniu pigulkowania i rozpoczeciu powaznych staran. no i to byly ostatnie momenty kiedy posiadalam talie ... oj z lezka w oku to wspominam...
ale dupatam mowie wmawiam sobie caly czas ze terazz kraglosci sa w modzie i sie pocieszam ze o wystajace elementy kostne sie sonia by obijala, o wiele milej przytulic sie do mieciutkiego sadeleczka.
OOOOOOOOOOOOOOOO moj maz mi powiedzial wlasnie ze wygladam na zmeczona...jak ON juz zauwazyl to znaczy ze naprawde wory pod oczami musialy osiagnac taki rozmiar ze moglyby posluzyc za worki na smieci i natezenie kolorystyczne sliwkowe wiec chyba ide spac. dobranoc wszystkim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg august08 233.jpg (161,7 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2009-08-25 o 23:01
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora