Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-02, 17:27   #559
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez vikki77
Witam Wszystkie Sympatyczne Dziewczyny!!!
Najpierw przedstawię się : jestem w 36-stej wiośnie, mam dwójkę małych Dzieciaczków(3 i 6lat) i zastanawiam się nad pierwszymi oznakami starzenia-jakby tu je unicestwić! Dla mnie największym problemem w tej chwili jest maxymalna ochrona przeciwsłoneczna, bo mam mnóstwo przebarwień z którymi walczę od kilku lat.
Od kilkunastu dni regularnie przeglądam forum , siędzę cichutko i uczę się ... Ale gdzież mi do Was !!! Wiem że mozna mieszać kremy z filtrami -tylko w obrębie tej samej firmy-ale jednak mam spore wątpliwości-i proszę o radę.
W przciewieństwie do wielu Dziewczyn-mi nie udało się zdobyć próbek filtrów tonujących-i zamówiłam strzelając w ciemno LPR Anthelios SPF60 tonujący - krem 50ml i Anthelios SPF60 dla dzieci -mleczko 100ml.
Obawiam sie że może ten tonujący może mnie za bardzo przyciemniać -dlatego zastanawiam się czy mogę go mieszać razem z tym mleczkiem dla dzieci...Skład obu jest następujący:

1. La Roche Posay Anthelios SPF 60 krem tonujący(IPD/PPD=80/28):

AQUA, OCTOCRYLENE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, TITANIUM DIOXIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYL-METHANE, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR, SULFONIC ACID, TRIETHANOLAMINE, ISOPROPYL PALMITATE, STEARIC ACID, PVP/EICOSENE COPOLYMER, DIMETHICONE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE, CROSSPOLYMER, ALUMINUM HYDROXIDE, CARBOMER, DISODIUM EDTA, GLYCERYL STEARATE, GLYCINE SOJA, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, METHYLPARABEN, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, STEARYL ALCOHOL, TOCOPHEROL

2. Anthelios SPF60 dla dzieci mleczko (IPD/PPD=95/28)

AQUA, C12-15 ALKYL BENZOATE, CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE, ALCOHOL DENAT., ISOHEXADECANE, ETHYLHEXYL, SALICYLATE, TITANIUM DIOXIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, OCTOCRYLENE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, LAURYL PEG / PPG-18 / 18 METHICONE, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BUTYLPARABEN, DIMETHICONE, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, ETHYLPARABEN, GLYCINE SOJA, ISOBUTYLPARABEN, METHYLPARABEN, PENTASODIUM ETHYLENEDIAMINE, TETRAMETHYLENE PHOSPHONATE, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE

W zasadzie różnią się tylko konsystencją i wysokością IPD/PPD-no i niestety trochę składem-na czym kompletnie się nie znam.

Będę bardzo wdzięczna jeśli otrzymam choćby jedno słówko odpowiedzi: "tak", lub "nie"...

Ten tonujący LRP nie jest bardzo ciemny, bo on na twarzy daje efekt raczej transparentny, ale jeśli nałożysz go ile trzeba, to faktycznie możesz zafundować sobie maskę na twarzy. Pomieszać - mnie się tak wydaje - możesz te kremy, bo to jedna firma i te kremy mają ten sam rodzaj filtra, ale nie jestem specjalistką, więc lepiej niech się ktoś jeszcze wypowie.
Ps ja jestem fanką tego mleczka dla dzieci, które zamówiłaś
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora