Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 14:04   #4285
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Z nowym rokiem wielka zmiana by uslyszec slowo MaMa - mamusie styczniowo-lutowe

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
roxi - Ucalowalam lysa glowke Almy, a jak sie czuje Norbercik?
cieszę się
a Norbercik jeszcze lekko pokasłuje, ale jakoś choroba nie działa na niego uspokajająco... szaleje jak zwykle

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
powrotu do zdrówka dla dzidziolka


Cytat:
Napisane przez bratek 06 Pokaż wiadomość
Roxi- dużo zdrówka dla Norbercika


Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
roxi1980 - zdrówka życzymy!!


Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Roxi - zdróweczka dla Norbercika życzymy!


Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Kasiu Roxi, dzięki za pomysł z komórką. Dałam Jasiowi nasza starą. Zabawka jak złoto
nie ma za co - trzeba sobie jakoś radzić - mnie serce bolało jak patrzyłam na moją nową komórkę "w locie", teraz mam to gdzieś - niech sobie atrapy fruwają


Zapomniałam napisać - dziś 3 nocka bez flaszki za to obudziłam się jak Norbert stał trzymając się mojego ramienia... hmmm nie pytajcie co robił w moim łóżku i jak się tam dostał, bo nie wiem... nocna amnezja chyba - nie pamiętam, zebym go brała a on stał i patrzył na drzwi, bo się światło paliło, bo mąż zbierał się do pracy...
poza tym wczoraj Norbert pobił chyba rekord... na noc machnął flaszkę mleka... całą flaszkę - czyli około 280 ml... nie wiem dokładnie, bo skala się skończyła butelka ma 260...
no i całkiem nowa nowość - 5 minut temu odkryłam, że ząby się dwa przebiły... jupi! teraz Norbert będzie wyglądał fajnie... zaraz zmienię w linku to zobaczycie...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora