Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 19:48   #24
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ratta - wow, to niedużo dałaś. Jeśli masz chęć i możliwość, to wrzuć jakieś fotki. Jak to jest ze sprzętem - bo lodówkę już mam i nie chcę jej zabudowywać, a i inne sprzęty (płytę gazową, piekarnik) chciałabym kupić sama - przy projektowaniu mówię firmie co mam/kupię?
Tak, mówisz co masz, co masz zamiar kupić i w jaki sposób to ma być rozlokowane. Tzn jeśli chodzi o to co kupisz, to wystarczy rodzaj sprzętu i wymiar, a one są chyba standardowe. Wybierasz sobie kolor szafek i uchwyty, kolor i rodzaj blatu. Ekipa może Ci pomóc podjąć decyzję, wskazać lepsze rozwiązania itd. Nam zrobili projekt ogólny, który później poprawiali. Też mieliśmy lodówkę, ale zdecydowaliśmy się kupić nową i zabudować wnękę. Szkoda mi było dobrej, w miarę nowej lodówki, no ale robiliśmy to na lata, a później nie dałoby się tego dobudować. Ja mam wszystko w zabudowie lub obudowane, pralka jest schowana za drzwiczkami, które wyglądają jak szafka, tak samo mikrfalówka, bo nie jest nam aż tak potrzebna, więc nie opłacało się kupować takiej do zabudowy. Jest cargo, czy jakoś tak ;p - taki suwany kosz a brudne ubrania. Każda rzecz odpowiednio kosztuje - szuflady, cargo, szafki obrotowe są droższe, półki tanie.

Jeśli masz zmysł jak wszystko ustawić i nie chcesz zabudowywać w jakimś konkretnym ciągu, tylko postawić kilka szafek, to nie będzie to najgorsze wyjście. Wydaje mi się, po prostu, że fachowcy to większa wygoda, bo nie trzeba myśleć, że tu coś odstaje a tu nie pasuje Gorzej jak się trafi na złych, "moi" byli z polecenia.

Może później wrzucę jakieś fotki, chociaż nie bardzo mi się widzi taki internetowy ekshibicjonizm Najwyżej prześlę tylko Tobie.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując