Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-03, 10:12   #97
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Cytat:
Napisane przez ktosiaa
no wlasnie mam pytanko nie wiem w sumie czy moge je tu zamiescic ale sprobuje... chodzi o sex analny... jak to jest z Wami?? podoba Wam sie to?? no i najwazniejsze co robicie przed takim sexem zeby no wiecie... tak glupio o tym pisac... bo np u mnie jest tak ze nawet wkladajac tam palec...sam czubek palca to ok nawet przyjemnie ale jak juz troche wiecej to boli i mam dziwne wrazenie jakbym mi sie cos chcialo... no wiecuie o co chodzi... nie siusiu tylko to drugie... mam takie dziwne wrazenie ze jezeli sie rozluznie to "cos" mi wyleci nawet jezeli przed nic mi sie nie chce... jak sobie z tym radzicie... plis podpowiedzcie jakos... gdzie czytalam zeby robic sobie lewatywe... ale bleee...ani nie wiem czym jak i w ogole a poza tym nie ma innego sposobu... chcialabym tego sprobowac z moim chlopakiem ale zwyczejnie sie boje ze jak przyjdzie co do czego jak juz wprowadzi czlonek w odbyt to co z tym uczuciem parcia jakbym musiala do lazienki nawet jesli przed tym nie musialam...czekam na odpowiedzi i dzieki za wszystkie...
pozdrawiam...
Tak jak napsisałam wyżej do takiego seksu trzeba być na maxa podnieconym, bo można sobie znienacka krzywdę zrobić, trzeba uważać !!
No i to nie jest seks dla początkujących..
Do wszystkiego trzeba dojrzeć , przywyczaić sie i NIC NIE ROBIĆ NA SIŁĘ!!
Najważniejsze nie robić nic przeciw sobie, inaczej krucho..
Można się sparzyc i do końca życia mieć już dość takich eksperymentów..

Nie wyobrażam sobie wsadzania facetowi w tyłek czegokolwiek... hahah okropppneeeeeee
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-03 o 12:28 Powód: Post pod postem.
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora