Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-30, 11:24   #1450
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja mam w ogole problem z szamponami Ostatnio chcialam sprobowac szamponu tanszego i tam w skladnikow mial mniej.. kupilam i wlosy po nim mialam szorstkie i ledwo rozczesalam. Tak samo po tych familijnych szamponach, no masakra. Zas jak myje Timotei to wlosy mam mieciutkie, no i tak boje sie mieszac wlasny szampon
Pomimo, ze lubie krecic, to w robienie szamponu nie chcialoby mi sie bawic Uzywam od jakiegos czasu takich bez SLS, wyprobowalam babydream i hippa. Hipp mi bardziej pasuje i przy nim zostalam. Co do szorstkich wlosow- to po prostu trzeba przeczekac. Mialam tak po kilku myciach, ale teraz to juz cud malina jest A jak wetre jeszcze godzine przed myciem olej kokosowy W koncu moje wlosy nie sa przesuszone i nie elektryzuja sie.

Co do PHA to ja oczyszczania nie mialam, baaardzo lubie ten tonik. Teraz za to przezywam oczyszczanie po retinoidzie zewnetrznym, to dopiero masakra jest Mam nadzieje, ze bede w miare ludzko na pazdziernik wygladac
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora