Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 11:33   #2934
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II

Dziewczyny, zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia
Przepraszam, że tylko dwa i jeszcze z folią ochronną ale mam pewne wątpliwości co do niej..

Po pierwsze kolor: Marua uprzedzała mnie, że to nie jest taki typowy szary jak w Emilce, ale spodziewałam się czegoś złamanego bardziej beżem, a w rzeczywistości wydaje mi się, że Elvie ma lekko zielonkawy odcień. Na pewno inny niż na ich stronie.
Dla porównania wklejam jej zdjęcie z Emilką (kolor jest na nim trochę przekłamany, w rzeczywistości jest jeszcze ciemniejsza )

Po drugie faktura: jest to bardzo miękka, co prawda przyjemna w dotyku eko-skórka, ale niestety nie wiem, czy jak na tak dużą torebkę nie jest to za miękka skórka. Po włożeniu kilku rzeczy i postawieniu momentalnie traci kształt

Co prawda są to takie szczegóły, na które być może kto inny nie zwrócił by uwagi, ale ja należę do tych osób, które są raczej drobizgowe

Duży plus za bardzo ładne wykończenie i fason
Na pewno jest pojemna i oryginalna.

Teraz czekam na powrót TŻ do domu, żeby wypowiedział się, co o niej myśli, Was oczywiście też proszę o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (142,6 KB, 923 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (142,5 KB, 349 załadowań)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora