Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po 3 latach odszedł..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-05, 14:04   #31
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Po 3 latach odszedł..

Niuuuniuś!
Nic nowego się nie dziejeKontakt między nami tak owy "istnieje",ale bardzo sporadyczny.Minęło już ponad 3 tygodnie..Boshh,kiedy to zlecialo..?
No i jeżeli mam być szczera,to jest mi z czasem coraz ciężej.Z perspektywy czasu patrzać i odczuwając jest mi coraz trudniej..
Byłam w piątek i wczoraj na fajnych dwóch imprezkach.No i nie obyło się bez "adoratorów".Wizualnie,ch łopcy wydawali się bardzo w porządku.Ale patrząc na nich z czasem doznawałam coraz głębszego odrzucenia,a wręcz obrzydzenia!I oczywiscie gdzie nie pojde się rozerwac,czy gdzies mnie znajomi wyciagną,nie mam tak jakby swobody,bo zawsze sie martwie czy przypadkiem dzisiaj znow ktos bedzie probowal zdobyc chociaz moj numer telefonu To bardzo meczace,w szczegolnosci,ze mi to bardzo przeszkadza.Uswiadamiam sobie,ze coraz bardziej on siedzi w mojej glowie.Cokolwiek bym nie robila,jest brany pod uwage!Nie siedze i nie zamartwiam sie,ale po prostu źle mi się zyje Smutne,ale widocznie skoro tak sie potoczyły te sprawy,to widocznie nie miałam na to żadnego wpływu Coraz więcej pytań rodzi się w mojej głowie..Ale pocieszam się tym,że nie ma głupich pytań,są tylko głupie odpowiedzi.
A co u Ciebie?!Jak egzaminy?Jak sprawy serduszkowe..?Fajnie,że napisałaśCałuski
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując