Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-03, 19:16   #1878
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Już jest nowa gazetka i nie wiem czy są tam filtry.Zaraz wybieram sie do pracy to zerknę a od jutra do 5 września mają być Dni z Eucerinem i kosmetyki będą tańsze o 20%przynajmniej tak było w gazetce
A próbki może dostaniesz ale zależy na kogo trafisz bo niektóre kobiety są takie że uch
Byłam wczoraj. Przecenione są chyba wszystkie filtry oprócz Iwostinu. Bardzo dobre ceny zestawów LRP i Vichy. Ja wkońcu zakupiłam na zapas na nie wiadomo kiedy: 2 Soraye spf60 po 14 zł i Soraye wyszczuplającą spf10 za 10 zł (do łydek na miasto na przyszły rok). I tym sposobem niepostrzeżenie stałam się filtromaniaczką Pytanko:mogę te filtry trzymać w lodówce? nie mam ciemnego, chłodengo miejsca.
A jeśli chodzi o próbki to faktycznie dramat - spytałam o mleczko LRP zwykłe lun twarz i ciało. Pani stwierdziła, że nie ma, potem od niechcenia otworzyła szufladę, rzuciła okiem i stwierdziła, że nie ma na pewno. Jak to dobrze, że mam tupet i dałam nura do szuflady bo był wielki tester mleczka twarz i ciało! wymaziałam rękę i na tej podstawie dokonałam dziś zamówienia w aptece internetowej

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1403690 2]Ja na maila od LRP czekam od ponad miesiąca (pisałam dwukrotnie) i właściwie to przestałam się już łudzić, że otrzymam odpowiedź...[/QUOTE]
Ja otrzymałam - załącznik PDF z ofertą aktualną
Od Iwostinu też wkońcu upragniony skład - mejl już bez dzień dobry, pozdrawiam , itp
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora