Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-09, 18:57   #2465
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie niektóre osoby.. Dziewczyna jest z facetem 9 miesięcy i zakłada wątek pt. czy on już jej się niedługo oświadczy, bo ona myśli że tak. Bo facet napomknął coś jednym zdaniem, że by chciał dużą imprezę..
tez lubie takie watki. glupota ludzka nie zna granic..

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hula, no co Ty.. Ja nigdy w życiu nie chciałabym zostać starostą. Uważam, że godzą się na to sami frajerzy (bez urazy).
u nas sami sie zglosili.. chlopak i dziewczyna.. dziewczyna nic nie robila, nie liczac podania swego numeru telefonu i numeru gg. a chlopak tez sobie olewal, dopoki wszyscy nie zaczeli mu glowy suszyc- od tej pory zaczal dzialac

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość

u mnie jest tak jak u em, każda grupa ma swojego starostę i dodatkowo jest starosta całego roku
u nas jest starosta i grupowi- nasza grupa jako jedyna nie ma grupowego- bo ani ja ani kolega nie chcielismy

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
A mnie jedna kumpela napisała, że musi zbierać na 3 warunki dziwne, że można mieć tak dużo.
Ciekawe jak u mnie będzie, bo raz przyszła do nas opiekunka roku powiedzieć, że zlikwidowali warunki dla 1 roku, ale coś za dużo osób by im odpadło
u mnie z powodu ilosci osob jakie musieliby skrslic z listy studentow, zwiekszono limit do 2 warunkow.. bo tak to byl jeden. pomine fakt, ze juz po pierwszej czesci polowe roku musieliby wylac. no i my mamy rozliczenie roczne a nie semestralne
lele jest offline Zgłoś do moderatora