Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odstawic seroxat-szukam grupy wsparcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-12, 13:57   #78
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: odstawic seroxat-szukam grupy wsparcia

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Wtrace sie dziewczyny. Moje zdanie jest takie ze zarowno antydepresanty (seroxat, coaxil, efectin) jak i depresanty czyli wszelkiego typu benzodiazepiny (relanium, oxazepam) to legalne narkotyki ktore skutecznie napędzają biznes farmaceutyczny.
Jak możesz w ogóle porównywać paroksetynę do benzodiazepin?

Cytat:
Mimo tego ze powinny byc stosowane tylko i wyłącznie w skojarzeniu z psychoterapią, sa przepisywane na kazdej rutynowej wizycie. Lekarze wlasciwie nie sa w stanie w trakcie rutynowych wizyt kontrolowac stanu zdrowia. One są bezpieczne, ale tylko wtedy kiedy jestesmy na bierzaco kontrolowani i kiedy lekarz w odpowiednim momencie wybierze moment odstawiania. To nie są witaminy, tylko silna chemia ktora działa na mózg. Sam brałem coaxil przez prawie pol roku i gdybym nie zmienil lekarza pewnie brałbym do teraz. Najgorsze G jakie mnie spotkało.
Ja na szczęście trafiłam na dobrego lekarza, który zalecił mi psychoterapię. I który zapewne nie dopuści do tego, żebym brała paroksetynę kilka lat
Sama farmakoterapia to tylko maskowanie objawów, ale nie wszyscy zdają się to rozumieć, niestety.
Powalił mnie tekst Oli, która zamierza być uwiązana do Lerivonu do końca życia

Cytat:
Pozdrawiam i zycze powodzenia w rzucaniu nałogu.
Z tym nałogiem to przesadziłeś

Cytat:
Napisane przez ola33 Pokaż wiadomość
ojaj nie wazne ja wiem swoje Ty swoje-pisze tak ,że nie ma racji bo nie ma tu żadnych skoków itppp...
kwas foliowy jest bardzo potrzebny...
ja go własnie zaczelam zazywać..
ufam moim lekarzom poprostu!!
znalazłam wiele info na zagranicznych forach-poczytajcie sobie AROPAX -PREGNANT
SEROXAT -PREGNANT
PAXIL- PRAGNANCY i włacz tłumaczenie strony pisze tam duzo....wiecej niz na polskich forach
nawiazałam znajomosci z kilkomam mamusiami na seroxacie -dzieciaczki niczym nie różnia sie od matek które nie zażywały nigdy seroxatu
Skoro to takie bezpieczne, to czemu zamierzasz odstawić Seroxat argumentując to chęcią zajścia w ciążę?
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-09-12 o 21:44
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując