Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przepisy SOUTH BEACH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 23:18   #227
moniaaa7
Przyczajenie
 
Avatar moniaaa7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: w 90% z Krakowa :)
Wiadomości: 21
GG do moniaaa7
Dot.: Przepisy SOUTH BEACH

Witam, to mój pierwszy post na forum a ląduje w tym temacie gdyż od piątku zaczynam dietę SB . Przeczytałam prawie cały podręcznik i przejrzałam przepisy i muszę przyznać, że Wasze przepisy są o wiele prostsze i nie wymagają latania po wszystkich sklepach w poszukiwaniu dziwnych składników. Chcę jednocześnie podziękować Wam za trud włożony w zgromadzenie tak dużej ilości sprawdzonych przepisów z których na pewno będę korzystać podczas diety SB (czyli jak się uda to do końca mojego żywota).

Żeby nie było, że tylko korzystam a nic nie daję od siebie zebrałam wszystkie Wasze przepisy do 6 września włącznie i stworzyłam coś w stylu książki kucharskiej wraz ze spisem treści w formacie .doc.

Włożyłam w to wiele godzin wolnego czasu (którego mam na razie baaardzo dużo), poprawiłam większość literówek, zmieniłam wiele nazw aby lepiej oddawały charakter dania i uszeregowałam przepisy ze względu na rodzaj dania i fazę diety. Mam nadzieję, że przyda się ona wielu z Was i pomoże szybko znaleźć danie na które ma się ochotę, a możliwe, że podobnie jak w moim przypadku wolicie mieć wszystko na papierze zamiast w komputerze.

Link do pliku: http://www.mediafire.com/download.php?nymgje4ziii
moniaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując