Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warszawa - marzec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-12, 09:38   #1172
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
daje sobie na jakis czas urlop od tego watku - mam strasznego dola i tylko bym wam humorki psula.
Nekome, współczuję i rozumiem . Ja także mam okropny humor, zaglądam tu, żeby odreagować i uciec od rzeczywistości, choć nie jest to najlepsze rozwiązanie i nie zawsze da się uciec.
Trzymaj się ciepło.

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ekhm. Wy chyba macie coś z oczami Jaka zmiana? Chcecie zebym sciela swoje dlugie, rok hodowane włosy i przefarbowala sie na czarno?? Ze to niby bedzie dla mnie korzystniejsze??
Cytat:
Napisane przez Ines1985
O mojej metamorfozie zapomnij...
Dziewczyny na spotkaniu przyznaly ze jednak lepiej mi w moich naturalnych wlosach...
Nie ścinaj, mnie bardziej podobasz się w swoich naturalnych . Po prostu jako chyba jedyna z nas wyglądałaś ładnie, a nie idiotycznie w tej peruce. Co nie oznacza, że masz obciąć i ufarbować .

Trzecią część zdjęć dostałam, dziękuję .

Cytat:
Napisane przez Ami
Tak w ogóle to czyje były te peruki? Ja też chcę popróbować!
To była jedna peruka , którą zakładaliśmy na dwa sposoby - zgodnie z instrukcją obsługi i tył na przód. Ja wyglądałam jak debil w obu .

Cytat:
Napisane przez Ami
A już najbardziej blond peruka mi się marzy.
Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja tez bym chetnie wyprobowala blond peruke. Demonik też. I chyba ktos jeszcze na spotkaniu mowil ze tez by sie chetnie zobaczyl w blondzie...
Zgadza się . Też ciekawa jestem blondu, choć mój fryzjer powiedział mi kiedyś, że nie zrobi dwóch rzeczy z moimi włosami: nie rozjaśni ich i nie obetnie na krótko. Trzeba będzie zmienić fryzjera .
A w ogóle to rozważam wrzucenie jakiejś swojej naturalnej (bez makijażu lub z jego śladową ilością) fotki na forum fryzjerskie - dziewczyny robią tam niezłe fotoszopowe metamorfozy .

Cytat:
Napisane przez Ami
Boskie jesteście! Ja tylko w mężczyznach się pogubiłam. Tzn. Maćka poznałam, Sphinksa też, ale dalej mam problemy. W czerwonym swetrze to Demonikowy Michał? A taki wysoki w czarnym T-Shircie to Polinqowy Michał?
Mój Michał jest w czerwonym golfie .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora