Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-22, 09:40   #2383
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

najlepsze życzonka urodzinowe
dla Blanki, Mikołaja, Maksia i Tobiaszka:roz a:


82anusia- znam te zapedy kaskaderskie , super sprawa

ebena-no to zdolna ta Twoja córka a fotki . śliczna dziewczyna. a że niziutka - oj tam - ja mam 158 cm i nie narzekam i wydaje mi się że to wcale nie jest tak mało jak na dziewczynkę.no cóż- może musi dorsnąć jeszcze do lalek. klaudia uwielbia lalki i sukienki a w spodniach to nie bardzo a zabaway woli jednak z chłopcami.


berbeaa- picie ze szkalnki tzn z kubeczka to tak nam jakoś łatwo przyszło. już dawno temu jak poszła do żłobka. powoli odstawialiśmy butelkę . piecie w niej dostawała na noc od długiego juz czasu picie dostaję w butelce po wodzie mineralnej z niekapkiem. z butelki piła kakao a teraz też już nie.zawsze do sniadanka i kolacji stawialiśmy jej kubeczek i ona bardzo to lubiła bo chciała tak jak my.łatwiej nam to przyszło niż siusianie do kibelka.



coś ostatnio bardzo zajęta jestem no i dużo czasu staram się spedzać na świeżym powietrzu póki pogoda dopisuje. też nie wyobrażam sobie zimy.klaudia robi coraz większe postępy w rozbieraniu i ubieraniu się.tylko strasznie madra się robi i coraz trudniej decydować mi w czym pójdzie do żłobka. ona sobie sama wybiera. o butach już nie wspomnę- ma kilka ulubionych par i już. dostałam od siostry takie ładniutkie sandałki a Klaudia w żadnym wypadku nie chce ich załozyć.

no cóż- ja spadam do pracy

pozdrawiam dziewczyny które troszkę o nas zapomniały i przyłączam się do apelu- odezwijcie się

miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując