Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-24, 13:44   #15
wariatkowo
Raczkowanie
 
Avatar wariatkowo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 231
Dot.: Książki, których nie polecamy. Najgorsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałaś

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A dlaczego mamy Cię linczować? Nie podchodzi i kropka Mimo, że dla mnie to książka życia i skończone arcydzieło

Ja nie rozumiem zachwytów nad Masłowską "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". Głowa mnie bolała od jej stylu pisania, serio. Podejść było kilka, strawiłam ją z wielkim trudem, a na koniec odbiła mi się czkawką i z obrzydzeniem patrzę w jej stronę... A może miała wywołać takie reakcje? Kto wie, jakie zamysły miał autor? Aha, żeby nie było; jak można wywnioskować z powyższego, nic kompletnie nie wniosła do mojego życia i na próżno szukałam tam nie tyle logiki, co przesłania
Ta książka to totalna beznadzieja! Chyba gorszej nie czytałam! Dziewczyna pisze o czymś,czego w ogóle nie rozumie i próbuje nadać temu sens co w efekcie dało kompletny BEZSENS! Gdyby teraz ktoś polecił mi książkę pani Masłwskiej,wniosek byłby jeden: od razu wiedziała bym na jakim jest poziomie intelektualnym
__________________
Tak nienaturalnie,tak nieoficjalnie,tak nieobliczalnie i już nieodwołalnie...
wariatkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując