Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-28, 12:19   #720
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II

Cytat:
Napisane przez Aka24 Pokaż wiadomość
Midey ja nie napisałam, że po wypalance nie można mieć dzieci. Tylko to, że wypalanka pozostawia blizny a przez to poród może być bardziej bolesny...
u mnie i tak juz po ptokach wiec nie bede o tym myslec bo jeszcze mi sie dzieci odechce no zartuje oczywiscie

Sheryl, weekend sie skonczyl a przed nami nic nie musisz udawac

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Aka to dobrze ze wszystko sie udalo. Jak to opisalas to mnie ciarki przeszly brrr
A ja juz zdrowam Teraz B. jest chory, a mala ma katar Ale to nic takiego, mam nadzieje ze sie nic nie rozwinie.

A i weekend dawno nie mialam tak udany Niby taka codziennosc, nigdzie nie pojechalismy bo nam sie w niedziele nie chcialo i jedzemy za tydzien ale bylo bardzo rodzinnie i przyjemnie. Moze dlatego, ze Bartek zmywal naczynia, masowal mnie wieczorami (jest masazysta z zawodu), a nigdy mu sie nie chcialo, robil obiad (czyt. pomagal), zabral nas na lody do parku, na plac zabaw i ani razu mnie wlaczyl komputera przez weekend? Nie wiem, moze cos zrozumial bo ostatnie tygodnie to bylo bardzo "niemilo"
A ja codziennie chodze do jobcentre i nic chyba sie zalamie
Aga, no to bardzo sie ciesze czasem takie rodzinne nic nierobienie jest o wiele fajniejsze no i te masaze..

Aga, nie zalamuj sie, dzielnie sie trzymaj a jak ze szkola? kiedy zaczynasz?
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując