Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-07, 13:50   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: które z Was uzywały KREMÓW ZIAJA

Kamilu , używam różnych kosmetyków Ziaji juz od kilku lat i powiem Ci , że bywa róznie,choć ostatnio jestem zachwycona, bo i jakość i cena znakomita. Kremiku z białą herbatką wprawdzie nie używałam, ale następujących tak:
-oliwkowy-tłuty,odżywczy, wydajny , ale nie na każdą pore roku, z czasem skóra się go przejadła, po przerwie znów było ok, ale dla mojej cery mieszanej jednak za bardzo się nie nadawał
-maslo kakaowe- używam go na dekold i szyję, na skór buzi z tych samych powodów co oliwkowy się nie nadawal, natomiast wymienione przeze mnie części pielęgnuje znakomicie
-aretina Q na dzień- znakomity i delikatny, mam 22 lata, ale jest dla mnie odpowiedni, znakomicie wygładza, szybciutko sie wchłania, nie jest tak tlusty jak inne kremy Ziaji( choć wersja aretiny na noc jest)
-100% pielęgnacji-czyli kremik rozswietlający występujacy w dwóch odmianach dla cery suchej i normalniej i dla tlustej i mieszanej, ten kremik szczerze Ci polecam, jesli lubisz kremy nawilżające, jak to napisalaś. Wybrałabym na Twoim miejscu wersję dla cery suchej- ładnie pachnie, dośc szybko się wchłania, nie jest zbyt tłusty, wyrównuje koloryt , wygładza bużkę- 9 zlotych kosztuje
Ogólnie zachęcam Cię do wypróbowania kosmetyków Ziaji ( nie jest to żadna reklama) poprostu wiele z nich jest naprawdę dobrych, jesli nie rewelacyjnych Pozdrawiam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując