Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ishi jak nie Ishi. Bardzo lajtowo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 06:24   #16
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ishi jak nie Ishi. Bardzo lajtowo :)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
luuuubie taka ishi!!! Tez tak sie maluje na codzien
Podobasz mi sie w takim wydaniu bardzo..

a jesli moge sobie cos u Ciebie zamowic tooo.. widze Cie:
bez kreski, ale delikatnie oko przyciemnione brazowym cieniem. Dlugie, mocno wytuszowane rzesy(masz sliczne), sporo bronzera na policzki.. i jasno-bezowy, cielisty blyszczyk..

da rade:P?
Kiedys da rade narazie nie mam aksy na kosmetyki, a nie umiem sobie dobrac brazowych cieni..te co mam za jakies za cieple choerki jedne ;/ Dzieki baaarrdzo Ferdżi

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
ja tam lubię Cię w delikatesie a kocham w pin-up'ie
w szaleństwach podziwiam i zawsze w nich poprawiasz mi humor

Co do tego makijażu to rzęsy mi się rzucają w oczy bo dłuuugie a potem ładne powieki. jednak coś mi kolor ust z tym co na oczkach nie gra, pewnie to ta lampka albo mój dziwaczny gust


EDIT: już mi kolor ust gra bo przyjżałam się zdjęciu zza dnia jest super i też się tak noszę zamiast różu bronzer, zamiast na powiekach róż to szary, na ustach zdaża się róż
Niestety fotki sa jakie sa ;/ chyba zaczne je w ps podrasowywac no :P
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A mi sie bardzo podoba. Wygladasz swiezo i promiennie.
Jak tam strazacy?
Dzieeki
A strazacy sa smieszni..kiedys se kreski pomalowalam, brazerem policzki, wytuszowalam rzesy.. ..to 1 stwierdzil " Ale pani dzis ładnie wyglada....pewnie cos pani z wlosami zrobila" - a mialam jak zawsze koczek :P

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
pasuje Ci taki delikatesikjak sie czlowiek malo maluje to sie potem wyzywa artystycznie a to widac po Twoich dzielach.mi sie tam podoba a usta to najbardziej, sliczny kolorek
Dzieki Ewcia
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując