Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 16:50   #788
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
czyli jednak ladnie z nim pogralas





niestety



Jesli o welon chodzi to powinnas widziec ze wiekszosc z nas miala welony i mogla sie poczuc urazona tym co napisalas

a co Cie to obchodzi ze jej maz nie ma obraczki? masz swojego meza to dbaj o Niego a nie interesuj sie zyciem innym osob ...

moj maz tez nie nosi obraczki do pracy .. i co tez mi zarzucisz ze mnie zdradza? BZDURA !
1. z nikim nie pogrywalam. Raczej one ze mna.
2. wyjasnilam, ze u kogos welony mi sie podobaja, siebie w nim nie widzialam, a ze kojazyl mi sie tak a nie inaczej to juz inna sprawa. Ja sie naczytalam jakie te moje rekawiczki sa beznadziejne (kondomy, rajstopki), albo woalka, ktora zostala porownana do siatki na warzywa i jakos sie tym nie przejelam...
3. a po co interesuje Cie cos, co Ciebie zupelnie nie dotyczy (pisze o sprawie na innym zupelnie forum)? Teraz to Ty wciskasz nos w nie swoje sprawy.
I do Twojej wiadomosci. Nie interesuje mnie cudze zycie. Moje dla mnie jest wystarczajaco interesujace.

Na koniec prosze - zejdz ze mnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora