Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-05, 10:25   #809
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Joyce-
cieszę się,że tak miło spędziłaś weekend, robaczku
Odnośnie facetów... Jestem przeciwna wszelkiemu generalizowaniu dlatego nawet jeśli piszę że mężczyźni są tacy czy owacy tak na prawdę daję tylko upust swojej złości i wcale w to nie wierzę. Tak samo jak trafiają się przeurocze kobietki i wredne zołzy tak można trafić na porządnego faceta lub na jego przeciwieństwo. Ja jak do tej pory uparcie trafiam na tych drugich
Pewna mądra osóbka powiedziała mi, że jeśli coś zdarza się tylko raz to może to być przypadek, ale jeśli przytrafia się dwa lub więcej- to już niekoniecznie. Zastanawiam się czy mój problem z facetami może tkwić gdzieś głębiej. Może bojąc się zobowiązań jakoś podświadomie wybieram tych zajętych wiedząc, że z tego nigdy nic nie będzie i nie będę się narażać na stworzenie prawdziwej więzi i kolejne zranienie? Jeśli tak moja podświadomość jest prawdziwym miszczem, bo zawsze trafia bezbłednie
Ale ja na przekór wszystkiemu i tak wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie mój książe na białym koniu
Limonko, ja też nieraz czytałam, że jeśli ciągle trafia się na złego faceta to może jest w nas coś, co powoduje, że wybieramy takich kolesi. Ty już masz pewne przypuszczenia co do tego, co u Ciebie powoduje, że podobają Ci się tacy faceci, więc jedyne co mogę Ci poradzić, to przy poznawaniu kolejnych, postaraj się trochę przeanalizować sytuację i być ostrożniejszą. Na pewno dobrym pomysłem byłaby jakaś terapia, ale to jest czasochłonne i strasznie drogie
Cytat:
Napisane przez mkarlinka Pokaż wiadomość
Hej hej dziewuszki

Przepraszam, ze nie pisałam, ale nie miałam czasu, jedynie spoglądałam co u was.U mnie nie najgorzej, z dietą, chociaż od paru dni mi się wogle nie chce jesć,a słodycze widziałam w tamtym tygodniu.Na śniadanie jem Arla Apetine z sałatą, pomidorem i grahamka, 2 śniadanie grejfruit i kiść winogrona, obiad warzywa gotowane na parze i nie jem kolacji, wiem, ze to nie dużo, ale nie potrafię wcisnąć w siebie więcej....Pije 2 litra wody niegazowanej i herbatki owocowe, oczywiście nie słodzone
Ano hej Wpadaj częściej! A co do diety, to naprawdę powinnaś zjeść więcej, bo spowolnisz sobie metabolizm i będzie
Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
może od 15 ?? to będzie więeeekasza motywacja ?

Limonko ide na rozmowe do Orange boje się jak nie wiem co ;/ pewnie nie będę wiedziala co odp. na pytania itd.... mam niestety małe doświadczenie w chodzeniu na rozmowy o prace
Zgadzam się, że od 15 punktów nagroda.
Powodzenia na rozmowie o pracę! Na pewno rozbroisz ich swoim urokiem osobistym!
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć plociuchy

Przyszłam się Wam tylko poskarżyć, że miałam tragiczną noc. Nie wiem czy coś mi zaszkodziło, czy też dopadł mnie jakiś wirus grypy żołądkowej... Grunt, że całą noc rączym kłusem biegałam do kibelka

Wczoraj nabrałam zapału, żeby wystartować dziś z SB, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy w ogóle odważę się coś zjeść Jeszcze jakoś mi tak w brzuszku niewyraźnie... Już nie mówiąc o tym, że jestem tragicznie niewyspana I w ogóle jakaś taka niewyraźna...

I...

I...

I podsumowując: niech mnie ktoooooś przyyyyytuuuuliiiii Może być nawet wirtualnie

Życzę miłego dnia i zmykam
Biedna Limonka Pewnie, tak jak piszesz, to jakaś grypa żołądkowa. Trzymaj się!
Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Btw. pytanie do ekspertek SB - to nie można pić kawki na SB? A jeśli nie(bo tak jakoś mi się zdaje), to dlaczego???

Dzisiaj mam dłuuuugi dzień. Najpierw zajęcia u mnie w domu, potem muszę na kilka zajeć jechać do Sosnowca, a potem trzy godziny uczę w Katowicach. łe! I w domciu będe po 21,00. Uuuuu

A jutro chyba na 8 do Sosnowca, to nie wiem o której będzie trzeba mi się z łóżka zwlec... Tak lekko licząc około 5.oo!!!!

Wiem, że maruda jestem straszna, ale to wszystko się bierze z mojego lenistwa i chęci pozostania w domciu, żeby mnie tylko nikt nawet paluszkiem nie tyrpał...
A to rzeczywiście masz ciężki dzień! Kawka w dłoń i działaj Na pewno dasz radę ze wszystkim.
Co do kawy na SB, to z tego co mi wiadomo to można pic kawę na SB, ale bez cukru!
Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ja tylko na chwilkę. Z tego co się zorientowałam, to też miałyście złą noc. ;/ Ja znów nie mogłam zasnąć, walałam się po łóżku do 3;/ Muszę coś skombinować na uspokojenie bo jak nie koszmary to kłopoty z zaśnięciem No to wstałam zła, niewyspana, z okropnym bólem gardła i zatkanym nochalem i zaraz będę dzwonić chyba do lekarza, niech coś mi w końcu da bo już miesiąc męczę się z "niedorobioną grypą".
Biedaczka I zgadzam się z innymi dziewczynami - marsz do lekarza! Nie wolno chodzić z niedoleczoną grypą!
Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny - zadzwoniłam do rzecznika praw konsumenta żeby mieć jasnośc
mogę żądać zwrotu nowej sukienki, takiej samej jak miałam, nie muszę sie zgadzać na zamiane a jeżeli nie mają takiej samej sukienki to wtedy mam dostać kase. to moja wola czy zgadzam się na zamiane i nie mogą mi tego narzucaćto już wszystko wiem
No właśnie miałam Ci zasugerować żebyś zadzwoniła tam, bo na pewno takie rzeczy są prawnie uregulowane, a nie zależą od widzi-misię firmy.
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ja już nastawiłam pranie i zaraz zmykam dalej działać - zmywać, odkurzać, ścierać kurze itd. Korki u siebie mają jeden minus - musi być względnie czysto .
Potem wskoczę pod prysznic i pobuszuję chyba jeszcze w necie, spróbuję zebrać jakoś do kupy swoje pomysły odnośnie tych kursów.

Trzymajcie się cieplutko!
Dokładnie tak A czasami mam taki dzień, że nic mi się nie chce, ale muszę odkurzać, sprzątac, bo mam korki

U mnie w sumie chyba nic ciekawego. Zaraz coś zjem i siadam do tłumaczenia. Życzę wszystkim miłego dnia!

UWAGA: Wyczytałam w książce SB o tej kawie. Cytuję: "Kawę możesz wypić - z mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu i słodzikiem (jeśli musisz słodzić)" I 10 stron dalej: "...uważam, że jeśli potrzebujesz do szczęścia jednej lub dwóch filiżanek normalnej kawy, to ją wypij". Cytaty pochodzą z książki twórcy diety, którą, tak jak pisałam, chętnie oddam którejś za friko będącej na tej diecie, bo na mnie niestety ta dieta nie działa za bardzo.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html

Edytowane przez JoyceSky
Czas edycji: 2009-10-05 o 10:34
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora