Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-06, 22:37   #41
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

anna1593... no niezly gagatek...juz od małego na podrywacza Ci rosnie... moje dziecie natomiast..zamiast robic mi cacy 9tak go ucze) to mnie chlasta po pysku.....


lucyas.... u nas to caly czas jest bababababa...czasami papapapa ... no i tata tez czasem mu sie wypsnie... mama jakos za trudno

roxi...gratuluje !!!!

ami.... bo zapomnialam Ci wczesniej napisac ze wstep jest suuuuper... tak sie przy nim rozkleilam...

Ja wogole ostatnio sie czesciej rozklejam... Kiedys ze mnie twarda baba byla..
Nigdy mi łezka nie poleciala ale odkad zaszłam w ciaze zrobiłam sie jakas bardziej sentymentalna.... No i np. dzisiaj (tutaj sie chwale) Alan zrobił pierwszy raz papa ..
W dodatku sam z siebie... Nikt mu nic nie mowił tylko własnie wychodzilam z nim z kuchni i mowilam mu - teraz idziemy spac.. a on sie odwrocil do Taty i pomachal mu reka..... mi to od razu łezka poleciala...tak słodko to zrobił....


aaa......jesli chodzi o jedzonko to u nas tez jest strajk...
Obiadki ogolnie sa ble... Je 4-5 łyzek i juz najedzony... no i zaczyna sie wtedy
moj teatr.... mleko z butelki to je ale tylko na spiocha... no chyba ze łyzeczka
no ale to wtedy robi mu kaszke ...tylko ze dzisiaj kaszka tez byla blee...
No niewiem co to z nim sie dzieje... on to taki zarłoczek był... mam tez cicha nadzieje ze to własnie ten 8 zabek i ze sie w koncu przebije.....
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora