Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na...odrosty!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-17, 08:32   #25
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Sposób na...odrosty!!

Cytat:
Napisane przez mastt
Moje włosy sięgaja trochę za ramiona ale staram sie je systematycznie podcinać. Włosy od połowy głowy, pod spodem, mam już prawie swoje tylko jeszcze na końcówkach trochę mi zostało. Najgorzej jest na włosach na "wierzchu" z tyłu głowy. Dodam jeszcze, że włosy mi rosną wolno.
Przestałam farbować ze względu na stan zniszczenia włosów ale zawzięłam sie bez względu na wszystko dla zdrowia moich włosów. Moje włosy wyglądały okropnie, całe poszarpane, (a do tego z natury mam suche włosy). Nawet nie mogłam chodzić w rozpuszczonych włosach bo wyglądałam jakby piorun w miotłę strzelił. A to wszystko przez pasemka jakich mi się zachciało. Żeby uzyskać pożądany kolor blond pasemek fryzjerka po prostu spaliła mi włosy (a niby taka profesjonalna fryzjerka miała być).
Teraz zainwestowałam w profesjonalne odżywki i muszę powiedzieć, że powoli włosy wracają do normy tylko niestety ciagle wypadają i się trochę przerzedziły.
Z tego co piszesz to twoje włosy rosną szybciej więc na pewno niedługo już będziesz mogła cieszyć się własnym kolorem. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wytrwałość.
Mastt powiem Ci ze jak nie farbowalam wloskow to rosly one naprawde w zabojczo szybkim tempie, do fryzjera musialam chodzic najwyzej co 2 miesiace bo przybywalo jakies 4 a czasem nawet 5cm (tzn 2cm na miesiac)
Teraz juz po tych farbowaniach, gdy wloski sa zniszczone nie odwdzieczaja sie tak szybkim wzrostem, ale zazywam juz witaminki, stosuje maski, i postanowilam ze bede przycinac wloski co miesiac-poltora o jakis cm (w koncu mii nie zalezy na wlosach dlugasnych do pasa - tylko na wlasnym kolorze). I uwazam ze w tym podcinaniu jednak cos jest, jednak chyba cebulki maja mniejszy ciezar, lzejsze wloski i odrobinke mniej zniszczone i odwdzieczaja sie nam
Dziekuje za trzymanie kciukow - napewno sie przydadza w tych ciezkich dlugich chwilach :P
A co najgorsze teraz w wakacje czeka mnie 18, pozniej studniowka, pozniej matura - wiadome chcialo by sie ladnie wygladac na te okazje :P Mam nadzieje ze jakos to bedzie

Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje upiec wloskow i zakrywania odrstow
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując