Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obama otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-09, 20:34   #66
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Obama otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Tak jestem Polska-Amerykanka i MY, narod nie chcemy by rzadz rzadzi naszym zdrowiem i wybieral co sie komu nalerzy, dlatego Mr.O. ma schody i ma tak male poparcije. I to nie ma nic wspolnego z byciem R czy D
Widac jak to sie sprawdze w innych krajach
Az tak malego poparcia nie ma bez przesady.
A sluzbe zdrowia macie w tej chwili faktycznie super nie ma co.
Jako demokratom podoba sie to bo przeciez go wybrali.a wszyscy znali ten program zadna tajemnica nie byl przedtem.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Wiesz, u nas partie i prezydenci też mają "plany". Ale to wszystko to obiecanki. Jak coś zrobi konkretnie, to wtedy można chwalić.
Wg nie należał mu się ten Nobel.
Tylko ,ze ja wcale nie twierdze ,ze mu sie ten Nobel nalezal.
A ten link podalam z innego powodu ,dla Elizki gdyz powiedziala ,ze nie mial nawet zadnego konkretnego planu.
A to czy go wykona czy nie nie bedziemy oceniac po zakonczeniu kadencji.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ale te nastolatki kiedyś dorosną i będą głosowały...
A wiesz co by się stało jakby nie przekazał, a tak można teraz opowiadać jaki to on jest hojny..
No i jeszcze jedno: "Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane".
Chyba jednak jakas niechec ( chyba wiem jaka) Toba kieruje i cokolwiek ten czlowiek zrobilby to i tak bys nigdy nic pozytywnego nie powiedziala ,zawsze by bylo ,ze zrobil to pod publiczke.
Elizka a z idoli sie wyrasta ,wiem to po sobie bo tem mialam idoli

Edytowane przez traci
Czas edycji: 2009-10-09 o 20:36
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując