Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 22:05   #2694
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Wrocilam wlasnie z pracy
Oj narobie sie tam porzadnie. Dzisiaj sie zaznajomialam ze wszystkim, pomoglam udekorowac pokoj zeby mial romantyczny nastroj bo justro mamy zamowiona kolacje i pokoj dla pary na rocznice slubu zaraz po tym jak przyszlam przyjechali klienci do restauracji- wiec tak niepewnie ich obsluzylam no i dostalam napiwek w wysokosci potrojonej dniowki ale teraz musze usiasc i poczytac jak podawac potrawy, do czego sa jakie kieliszki itp...
Troche jestem jeszcze przerazona, musze sie naprawde duzo nauczyc ale w sumie to tez wyzwanie dla mnie wiec jestem pelna dobrych mysli
Amoura na pewno dasz radę i będziesz najlepszym pracownikiem jakiego oni mogą sobie wymarzyć I tak jak gucia mówi...szybko zdobędziesz wprawę
a ja sobie wróciłam z ostatniego spacerku kilka minutek temu...znów psiak mi się zmęczył . No cóż...nie moja wina, że potrzebowałam odetchnąć. Teraz sobie wcinam kisiel truskawkowo-waniliowy (zapraszam jeśli, któraś z Was ma ochotę:P). A potem...chyba pójdę sobie pod kołderkę i film jakiś obejrzę - może choć trochę mi się poprawi nastrój. Chociaż szczerze w to wątpię Miłej nocki Mieszadełka. Może się odezwę w czasie weekendu - ale nie jest to za bardzo pewne
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora