Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psychiatra - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 19:06   #3407
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
pytanie na marginesie puder mineralny jest zdrowszy niz fluid czy lepiej kryje bo nei czaje

co do blizn lauro na ubytkowe tez jest rada- wiem bo usuwalam po ospie dziurki i mam wygladzone wiekszosc a inne zmniejszyly sie o polowe
lasery Co2,laser fraxel najnowszy,dermabrazja

jakie lasery mialas moge spytac?
Puder mineralny jest zdrowszy.
Miałam zabiegi laserem IPL oraz kwasy TCA,migdałowy,salicylowy. Dermabrazja jest już dość poważnym zabiegiem i bałabym się,że pozostaną mi po nim następne blizny.Mikrodermabrazji nigdy mi nie zrobili bo zawsze miałam jakiś stan zapalny na twarzy.Właśnie o fraxel zapytałam moją dermatolog,wydawało mi się że byłby najlepszy dla mnie,dermatolog powiedziała,że raczej na takie blizny ubytkowe(np.taki jakby wycięty trójkącik)nie pomoże,tzn ze nie ma pewności,a że jest to zabieg mocno inwazyjny,że leci krew i robią się strupy na twarzy...co mnie trochę zdziwiło i zaniepokoiło,bo u mnei wszytsko goi się bardzo zle i powoli.O ładną cerę walczę,zęby wybielę(znalazłam już dawno temu metodę beyond whitening z której chcę skorzystać-podobno przynosi najlepsze efekty..ale boję się że u mnie coś nie wyjdzie..)piersi powiększę metodą macrolane..ale z resztą nie da się nic zrobić ;( ;( najgorsze są oczy i poliki które są nieoperacyjne,nie da się ich zmienić...
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora