Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-13, 15:12   #1080
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez waaampirek Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę składu Eucerin, Sun, Fluid matujący SPF 50. Głównie chodzi mi o to czy filtry są fotostabilne i czy ma on naprawdę jakieś właściwości matujące. Dodam, że mam cerę mieszaną.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Octocrylene, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Homosalate, Butyrospermum Parkii Butter, Polyamide-5, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide, Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimenthicone, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben.
Filtr jest stabilny. Zaznaczam na niebiesko filtry(UVA, UVB i mineralne) Octocrylen+Parsol+Tinosor b S, a z mineralnych- dwutlenek tytanu.

Na żółto masło shea(też ponoć troszkę chroni przed uv) i witamina E o działaniu antyoksydacyjnym

O właściwościach matujących niestety nie wypowiem się(czyt. nie mam pojęcia)

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-10-13 o 15:14
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora