Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 12:58   #898
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez patitkas7 Pokaż wiadomość
Już rok temu było ogłoszenie pracy w Smyk-u i z ciekawości zadzwoniłam do nich z pytaniem kiedy planowane jest otwarcie ich sklepu i gdzie. Poinformowali mnie, że w Galerii Sandecja, otwarcie przewidziane jest na IV kwartał 2009 roku. Więc data się zgadza.
Ale niestety Smyk zrezygnował a szkoda bo brakuje w Sączu takiego sklepu.
zawsze jest sądecki Babyland, a może H&M będzie miał dział dziecinny
swoja drogą nie wiem po co w Sączu kolejny Reserved

Cytat:
Napisane przez hallerka Pokaż wiadomość
Wy tu sobie o zakupach a ja wyskoczę z tematem szukania pracy w Sączu..Chciałabym zamieszkać w tym mieście (mieszkam 50 km dalej) dlatego pytałam wcześniej o koszt wynajmu mieszkania.. Po kilku latach wyjazdów zagranicznych powiedziałam DOŚĆ!!! Tylko tak naprawdę nie wiem jak zabrać się za te poszukiwania. Interesuje mnie praca jako sprzedawca w sklepach odzieżowych, obuwniczych itp, pracownik biurowy, fakturzystka a najchętniej asystentka księgowej. Niestety w każdej dziedzinie brak mi doświadczenia (bo wiadomo, że praca za granicą to najczęściej mało ambitna posadka) a to duży problem..chciałam zrobić kurs księgowości ale ciągle mi je odwoływali ze wzg na brak chętnych - a kilka miesięcy już na nie oczekuję ( Czekam na otwarcie Waszej Galerii i chciałabym poskładać tam swoje cv.. Ale jak mam przekonać pracodawcę do tego by mnie zatrudnił kiedy nie mam ani doświadczenia ani odpowiednich kwalifikacji?? Pasuję tez pochodzić od firmy do firmy poskaładać cv na pracownika biurowego.. Ale co mówić?? Może ktoś coś poradzi?? Ja po latach spędzonych poza Polską chętnie przyjmę każdą radę.. Pozdrawiam!

PS. Od rana słucham sobie tego kawałka: http://wolpiukm.wrzuta.pl/audio/3r0l...towe_pocalunki UWIELBIAM TO!!
rozumiem Cie, Hosenka podała dobre linki na początek zawsze coś
a co do mieszkania tu w Sączu to ciężko u nas z pracą....
Nie żebym odradzała ale dlaczego myslisz akurat o Nowym Sączu wracając do PL, nie lepiej do większego miasta
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując