Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Taki bardzej jesienny czyli ośmielona Susanna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-19, 11:22   #11
picasso28
Przyczajenie
 
Avatar picasso28
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Taki bardzej jesienny czyli ośmielona Susanna

Makijaż całkiem całkiem choc są tu małe niedociągnięcia przede wszystkim lewa brew jest źle wyregulowana brakuje między nimi symetri jest grubsza od prawej powinnas wiedziec iz w makijazu brwi są najważniejsze ośmielam sie tak mowic poniewaz jestem profesjonalnym wizażystą poracuj nad regulacja brwi i dobrze je podkreslaj trzeba sobie zdawac sprawe z faktu iz jak wykonuje sie make up trzeba zawsze podkreslic brwi w twoim przypadku do podkreślenia użył bym cieni sa bardziej naturalne od kredki wybrał bym ciepły stonowany brąz potem pod łukiem brwiowym rozświetlił bym go cieopłym wielbłodzimym odcieneim to dodaje spojżeniu i ostrosci i oczy staja sie bardziej plastyczne cienie nałozylas bardzo ladnie ale rzęsom tez poświęciłas malo czasu powinnas tuszowac od wewnątrz i od zewnątrz rzesy aby uzyskac efekt wachlarza tylko jesli chcesz tuszowac od gory gorne rzesy uzyj maskary wydłużającej rzesy a dolne i wewnętzrne od gornej powieki wytuszuj pogrubajaca i podkrecajaca polecam ci świetny tusz YSL w kolorze bakłażanu jest rewelacyjny i daje bardzo naturalny efekt rzes maskara jest moze droga ale warta swojej ceny usta masz piękne pomadka jest łądna ale zapomnialas obrysowac usta konturowka aby byly bardziej symetryczne i roz zdecydowanie za malo i zle rozlozylas go powinnas zanaczyc nim kosci policzkowe delikatnei skronie i musnac czubek brody, polecam ci takze uzycie pudru modelujacego owal twarzy np. z kolekcji pryzm Givenchy jest wspanialy pozdrawiam goraco i mam nadzieje ze nei jestes na mnie zla
picasso28 jest offline Zgłoś do moderatora