Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-19, 18:36   #107
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez natii4
Oczom nie wierze jak czytam takie rzeczy Mój tok rozumowania jest prosty dla osób,które pamiętają konkurs gdzie brała udział AgaBJ i można było głosować co godzinę z jednego numeru IP,czyli nawet jak ma się 50 kont to i tak to nic nie daje. Poza tym w głowie mi się nie mieści,że osoby,które będą startować będą głosowały same na siebie A tej części o tym,że idę po trupach do celu w ogólę nie rozumiem,bo niby dlaczego mam iść po trupach do celu skoro i tak nie startuję w konkursie,a chce tylko dzielnie sekundować pracom,które mi się spodobają
nie pamietam zadnego konkursu w ktorym brała udział Aga poniewaz na wizazu w sumie udzielam sie od niet tak dawna.
nie chodzi mi tutaj o techniczne sprawy zwiazane z głosowanie czyli IP itd, to byl ino przykład.
i caly czas uwazam ze fair rywalizacja to taka gdzie ma sie do oddania tylko jeden głos (az boje sie pomyslec coby sie stało jakby na wyborach kazdy mial mozliwosc wielokrotnego głosowania)
co do głosowania na siebie to kazdy polityk zawsze oddaje symboliczny glos na siebie (nie zebym sama chciala oddac na siebie glos, nawet nie wiem czy sie zbiore w sobie i wezme udzial w tym konkursie, ale sie postaram)

pozdrawiam!
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:37
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując