Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-20, 09:01   #626
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam ten krem lancome...to tester.Daisy to Ty chyba pisałaś, ze go miałaś. Miałaś rację, to ten sam, nie jest napisane, że na noc. I mam pytanie...bo mam wrażenie,ze on jest dziwny..a może on tak ma normalnie. Taki jak twarożek, jak by trochę zwarzony...co Ty na to?
I jeszcze jedno..ile go tam jest w opakowaniu? bo mnie jakoś mało się wydaje...opakowanie takie niepełne. Ale może tak ma być.
---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

acha...serduszko szok! Zamówiłam z myślą o dziecku, ale to się nie nadaje dla dziecka. Naprawdę porządny duży wisiorek i łańsuszek. Zamówiłam to seruszko z cyrkonią. Normalnie obciachu nie będzie jak komuś dam w prezencie świątecznym. Naprawdę jestem zaskoczona. Gdybym nosiła srebro naprawdę cudny
o nie, to mnie zmartwilas, bo tez zamowilam ten krem [ale dla mojej mamy], myslalam, ze bedzie fajny, a tu moze sie okazac, ze lipa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora