Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-21, 08:56   #3275
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Justys powiem jedno cory chocbys chciala sie nie wyprzesz na pierwszym zdjeciu to nawet wasze fryzurki podobne hehe
Basiu co ludz to inna opinia do kogo Miska podobna. Tz zaciera raczki bo sie cieszy ze kolejne dziecko do niego podobnei ma ze mnie polew ze musze chyba miec trzecie zeby bylo do mnie podobne

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Dobra, piszę chwilę.
Ciężko jest... dziecko przemienilo się w domu w bestię... jeszcze nie przespała pól godziny odkąd wróciliśmy cały czas marudzi... na cycu tylko się uspokaja, a mnie już tak bolą że masakra, jeszcze nie zahartowane teraz ma spać, leży w pokoju, po ciemku i co chwila ryk. Dajemy smoczek ale marne idzie - wypluwanko

Koniec pisania, lecę
Poczatki zawsze sa trudne wiec glowa do gory!!
A jak siostrzyczka zareagowala na maja ksiezniczke??

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość

Justyś, wredoto, masz rację, ja jakas popaprana jestem okazuje się że mogę zdążyć wszędzie - na imprezę, porodówkę, wizaż tylko jak mam się do pracy jakiejś zabrać to
uwielbiam kochana twoje poczucie humoru!!!
Wyobraz sobie ze ja dzis poslalam Mikiego do przedszkola i jak narazie nic w domku nie zrobilam. A jak bylam sama z dwojka w domku to o tej porze mialam juz chate wysprzatana a teraz siedze i na wizazu pisze

Przebieg porodu wyborowy.....nawet z obrazemJestes niemozliwa!!Ty juz najlepiej wiesz jak na siebie zwrocic uwage

Przytargalam od mamy wozek i Miska sobie wlansie w nim spi. Przynjamniej nie musze nosic jej lezaczka wszedzie gdzie sie przemieszczam. A jak spi w sypialni w swoim lozeczku to tak cichutko placze ze jak ogladam tv to ledwo ja slysze.

Wczoraj poszla spac o 19.30 i spala do 24tejPotem karmienie i przewijanie i zeszlo nam do 4tej Padlam jak mucha i nawet nie slyszalam jak Tz budzil i ubieral Mikiego do przedszkola a podobno zachowywali sie glosno

Dobra zmykam juz sprztac i prano powieszac.
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora