Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sama z problemami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-21, 15:04   #23
kokardka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Sama z problemami

Nie rozumiem dlaczego usprawiedliwiacie mojego tatę? Owszem, nie ma obowiązku zajmować się wnukiem cały czas, ale wydaje mi się, że skoro siedzi w domu i nudzi się, to mógłby choć trochę mnie odciążyć czasem. Zwyczajnie zabrać małego na spacer, zaproponować pomoc, ale nie, on woli udawać, że sprawy nie ma. Nami też się nie interesował, więc tym bardziej obce dziecko co ma go obchodzić. Dosłownie scyzoryk mi się otwiera, kiedy ktoś nie ma ani krzty dobrej woli w sobie, nie zaglądnie, choć mały się drże, a ja robię kilka rzeczy naraz. Są tacy dziadkowie, którzy nawet ofiarują się z całym wolnym czasem dla wnuków, żeby córka mogła wrócić do pracy. Rozumiałabym to, gdyby pracował, był czymś zajety, był chory, ale on jest zwyczajnym leniem i egoistą, tylko jego potrzeby się liczą. Uważam, że nie ma honoru i na miano dziadka nawet nie zasługuje.

Inna rzecz mama, bo ona pracuje i to szanuję, wiem, że ma prawo na wolny czas, ale ojciec doprawdy powinien się wstydzić. Parę minut dziennie dla wnuka to tak wiele? Lepiej siedzieć przez cały dzień na kompie? Ręce opadają i jeszcze do mnie ma pretensje, że nie umyłam kubka czy talerza, kiedy ja mam więcej rzeczy na głowie.
kokardka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując