Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Lublin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-23, 02:15   #1357
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez lublinianka75 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!! Ja tez poszukuję Grzegorza Stępnika z salony Pierre!! czytałam Wasze posty o salonach za Media Markt i ostatnio w desperacji obdzwoniłam wiele salonów z tej ulicy, w tym wspomniane przez Was te z "urodą-' Fabrykę urody" i na wszelki wypadek "Oazę urody" - bo takie znalazłam i nieststy nikt o takim fryzjerze tam nie słyszał...
MOŻE JADNAK KTÓRAŚ Z WAS GO ZNALAZŁA????????
Po przeczytaniu licznych pochwał na cześć pana Grzegorza S. i ja zapragnęłam udać się do niego na ścięcie, tyle że jak widzę, na razie nie wiadomo dokąd wybył;/
Jana Sawy to chyba najbardziej napakowana różnymi salonami/zakładami/atelier fryzjerskimi ulica w mieście...
Mieszkam w pobliżu, ale średnio mi się widzi chodzenie od drzwi do drzwi i wypytywanie o faceta, którego na dodatek na oczy nie widziałam;]
Może którejś z Was, która ma "chody"/"układy" w Pierze powiedzą, gdzie on teraz pracuje?
To wszystko co zumi wyrzucił i co sama kojarzę, a jest na Sawy:
- Gabriel,
- Sylwia,
- Krystyna,
- Oaza Urody (jak rozumiem, odpada, na pewno go tam nie ma?widziałam tam fryzjera-faceta-blondyna, ale z rok temu, więc to raczej nie on no i chyba by go nie ukrywali przed klientakim;]),
- Fabryka Urody (j.w.?),
- Chez Madlen,
- Imaginer (o ile jeszcze jest, były salon p.Edyty),
- Divine,
- Bliźniaczki,
- po prostu "Salon Fryzjerki" na Sawy 10a (??),
- itp., itd., itp.....
Chyba, że owszem, jego salon jest za Media Marktem, ale na innej ulicy, no to krąg podejrzanych się rozszerza;/
Tu też szukają, bezskutecznie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,783,9...nu_Pierre.html
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując