Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę sobie i nikt mnie nie powstrzyma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 19:28   #17
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Schudnę sobie i nikt mnie nie powstrzyma!

Przepraszam że tak niemrawo odpisuję, ale moja kochana kicia okazała się być chora i ganiałam dzisiaj do weterynarza

Bardzo się cieszę, że jest nas tyle... No nie, to nie znaczy, że cieszę się, że nie tylko ja jestem niezadowolona z własnej figury, ale ze znalazłam tyle zrozumienia i wsparcie Od razu czuje się lżejsza W ramach zabierania się, za kształtowanie własnej sylwetki nabyłam wagę kuchenną A co sobie będę żałować. W przypływie natchnienia wybrałam taką co przy okazji pokazuje zawartość kalorii, węglowodanów tłuszczu i czegoś tam jeszcze. Zaraz będę obczytywać instrukcje Moja starannie przemyślana dieta to chyba właściwie połączenie Soutch Beach (chyba dobrze napisałam ), diety niełączenia i wszystko zgodnie odżywianiem według pięciu przemian. Musi zadziałać. Ja od jakiegoś czasu obserwuje swój organizm i właśnie dlatego tak sobie to obmyśliłam. Jestem mięsożercą, przyznaje bez bicia. jak nie zjem dziennie wystarczającej ilości białka to będę cały czas głodna, zła i będę wymyślać głupoty. Ale nie mogę też żyć bez warzyw. Może to nie typowe na mięsożercę, ale ja do tego białka musze zjeść solidną porcję warzyw. Wiem, że od produktów o wysokim indeksie glikemicznym tyję niemal w oczach, stąd ich ograniczenie. Stawiam na pełne ziarna, żadnych niezdrowych przekąsek. A te pięć przemian to dlatego, że służą mojemu trawieniu i mojej zdezelowanej wątrobie
Ćwiczenia tez zaplanowałam Nawet przewidziałam sytuację kiedy mój wewnętrzny leniwiec przejmie władzę nad moim ciałem i zaplanowałam sobie taki awaryjny trening w stylu "żeby tylko nie zrezygnować z ćwiczeń". Musi się udać. Pozwólcie, że jeszcze się nie przyznam ile mam nadwagi. Ale obiecuję, że jak tylko będą efekty to pokarzę zdjęcia przed i po Trzymam kciuki za nas wszystkie !!!!!
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując