Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-23, 17:14   #2399
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
A widzisz to musze zobaczyc te testy. Ja wlasnie miewam tak, ze mdli mnie na maksa, jak pomysle o jedzeniu, to az mnie odrzuca. Poza tym miewam bole zoladka, znowu nie moge pic kawy i chwilami mam wrazenie, ze brzuch mnie piecze w srodku, ale to nie zgaga, bo nie idzie do gardla...
CO do moich chlopakow i wygladu to wiesz, kazdy ma "slabysz"moment, nawet ja
A co do Pysiamn, to ja zauwazylam na naszym watku przepisowym nowy avat i podpis juz jakis czas temu Fajnie
witam i od razu podpisuję się podomnymi dolegliwościami żołądkowymi jak Ty effo...Męczę się od ponad roku,ale nie pomyślałam,że to może być helicobacter-muszę wyczytać w necie co nieco.Teraz miewam tak,że do południa mnie mdli na samą myśl,a innym razem muszę jeść bo też mnie mdli-takie objawy ciążowe bez ciąży.
a ten test do zakupu w aptece to jest bardzo wiarygodny i możne go zrobić obojętnie w jakim dniu??
ja juz tak się przyzwyczaiłam do bólu żołądka, że nei wyobrażam sobie zycia bez tego

a ja wczoraj zrobiłam 6weidera-jako dzień pierwszy-zrobiłam po 8 powtórzeń czyli to chyba od 7 dnia jak mnie dziś brzuch boli...no,a jak kichnę to jakby mnie ktoś nożem kroił no i zastanawiam się jak ja mam dziś zrobić dzień 8 pojęcia nie mam...na dodatek,że mięśnie pry kręgosłupie kiepskie to jeszcze te mięśnie brzucha bolą...ehh
miłego wieczoru-ja nadal wcianm czekoaldę-tą co za krew dostałam.
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-10-23 o 17:19
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora