Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Artykuł Poradnik Stylistyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-31, 15:23   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Artykuł Poradnik Stylistyczny

Bardzo podoba mi się styl Złośliwca w Poradniku Stylistycznym(błąd stylistyczny zamierzonyJest w nim sporo trafnych spostrzeżeń. Sama nie krytykuję ubioru innych ludzi , ale na ulicach widzę co widzę.I też pozwolę sobie na refleksje. Jeśli lansuje się rybaczki to niezależnie od długości nóg(długość spodni do pół łydki zakłóca proporcje sylwetki)chodzi tak pół miasta. Teraz jest szaleństwo na karykaturalnie wydłużone noski. I kupują takie buty nawet panie mające 40 numer obuwia.A ja owszem zaakceptowałam wysmuklenie nosków, ale bez przesady.Wolę być krok za modą.Śledzę nowości i wybieram to co pasuje do mnie.Polubiłam szalenie powiewne spódniczki w kolano. I sukienki.Mój Mężczyzna twierdzi (ja zresztą też),że sukienki i spódniczki są kobiece i pełne wdzięku. I nie zastąpią tego obcisłe, "seksowne " spodnie i bluzeczki(w których też czasem chodzę,ale Złośliwcze bluzeczki bez napisów!). Wspomniałeś o modzie "burdowej". To schemat powielany przez najpopularniejsze pisma kobiece."Dzięki" niemieckim pismom(w polskich wersjach) mamy też do czynienia z lansowaniem ostrych makijaży od rana .I w ogóle z lansowaniem uniformizacji .W sumie nie przeszkadzałoby mi to gdybym mogła kupić coś oryginalnego. Ufff, całe szczęście,że w tym roku fiolet jest niemodny, bo chyba rok temu nie sposób było kupić coś w innym kolorze))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując