Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-25, 06:27   #4487
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez guniagusia Pokaż wiadomość
dzieki CAMA za odpowiedz. Ja czytalam ze ten Neoptide jest na przewlekle wypadanie dl kobiet a "androgenowe" wypadanie to chyba u facetow, tak? hmm to mnie zmarwilas ze nie podzialalo. A jest tez taki spray do wcierania LaRoche Posay - ktos uzywal?

i jeszcze mam pytanie czy któras dziewczyny uzywala ampulek seboradin do wcierania ?12 sztuk jest ale codzieniie ponoc trzeba wcierac
Wiesz co do Ducray to jest na łysienie androgenowe-co moim zdaniem oznacza łysieni typu męskiego (skronie, czubek głowy).

Sprayu LaRoche Posay nie używałam, tylko szampon-miał on zapobiegać wypadaniu włosów już podczas mycia ha ha ha -nic z tych rzeczy, włosy lecą jak leciały. Faktem jest to, że ma dobrą kremową konsystencję i nie wysusza włosów (ja np Ducray).

Seboradin stosowałam-trzeba wcierać codziennie a ampułka jest dość duża więc włosy są wilgotne przy skórze ...no i ten zapaszek!!
Ja wcierałam na noc a rano myłam włosy, bo one strasznie trzymały ten smrodek (zapach bardzo podobny do toniku Seboradin na wypadanie).
Polecam raczej osobom które mają niewielki problem z wypadaniem lub borykające się z sezonowym wypadaniem (np na zimę
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora