Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patchouli 24 i inne /początek października, LuckyScent BEZ KOSZTÓW dodatkowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-28, 10:42   #168
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Patchouli 24 i inne /początek października, LuckyScent BEZ KOSZTÓW dodatkowych

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem... Martwi mnie paczka Basi.

Basiu, wyżej masz wszystkie dane potrzebne do tego, by pytać o paczkę. Może nie dostałaś awizo, może przyjdzie powtórne? Bardzo proszę, pójdź zapytać, bo zaraz zacznę panikować.

To jest jakaś cholerna klątwa. Nigdy wczesniej nie zdarzyło mi się pomylić odlewek, nigdy wcześniej nie maiłam takiego opóźnienia paczki!!!

Na mnie też padła klątwa. Nidgy wcześniej niczego nie pomyliłam, nie przedłużałam itd. A tu nagl z Lucky przez ostatnie tyg były ciągłe problemy. Naszczęście wyszłam na prosta. A o paczkę się nie martw. Musi gdzieś być.

Średnio sie czuje, ale juz wychodze na poczte, bo bardzo mozliwe ze gdzies tam sie schowała.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Sabbath

Paczkę mam, była cały czas na poczcie Facet powiedział mi, że leży już tydzień i że dziś prawdopodobnie miałabym ponowne avizo.

Tylko, że pierwszego nie było


Jestem Ci bardzo wdzięczna za organizację zakupów. Paczula i Corso bardzo mi sie podobaja, cieszę się, że wziełam te odlewki.


DZIĘKUJĘ
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora