Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecam/odradzam WETERYNARZA
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 19:23   #354
cocolinoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POZNAŃ "KOBRA"

POLECAM:
Bardzo polecam ten gabinet, Pani weterynarz jest świetna i nie uważam że przedłuża wizyty. Wręcz przeciwnie stara się zawsze przyjąć wszystkich na czas, chociaż to fakt że telefony się urywają. Jednak myślę że może to świadczyć o dużym zaufaniu do pracowników gabinetu. Co do tego że nie umie przyjąć krytyki nie wiem nic, ponieważ nigdy nie miałam sytuacji w której nie zgadzałabym się z nią. Poprostu zawsze miała rację. Widać że ludzie tam pracujący lubią swoją pracę, a co najważniejsze bardzo dobrze się na niej znają.

Miałam pewną nie miłą sytuację kiedy to mój królik nagle zupełnie opadł z sił, myślałam że to koniec.Przelewał mi się przez ręce.Była sobota popołudniu. Otwarta tylko lecznica na Grunwaldzkiej ( ODRADZAM ) do której nie lubię chodzić ponieważ nie potrafią nawet obciąć pazurków śwince morskiej. No ale co miałam zrobić, to był jedyny ratunek. Zapakowaliśmy królika i pojechaliśmy. Tam pan weterynarz postawił dwie wykluczające się błedne diagnozy, podał zastrzyk ( jak się potem okazało niepotrzebnie i mógł zaszkodzić ). Po 3 godzinach nie było poprawy.Pojechaliśmy znowu. Powiedzieli że nic się nie da zrobić i mamy się z tym pogodzić . Nie chciałam dać za wygraną. Podjechaliśmy do Kobry i spisałam numer komórkowy. Udało mi się dodzwonić, odebrał Pan (weterynarz, pielęgniarz?szczerze mówiąc nie wiem-ale również świetny). Opisałam mu przez telefon objawy. No i ... udało się powiedział mi czego to prawdopodobnie jest przyczyna i co mam zrobić. Dzięki Nim Grubcio jest nadal z nami. Po pierwsze mogli by wogóle nie odebrać w wolne popołudnie, a po drugie facetowi udało się zdiagnozować problem przez telefon a w lecznicy dwóch badało Grubego i nikt jakoś "nie zgadł" co mu jest .

Edytowane przez cocolinoo
Czas edycji: 2009-10-29 o 19:28
cocolinoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując